Kategorie

Bezpieczne płatności online

Kurier od 12 zł netto Pobranie 18 zł netto

 

Nowości

Gaśnica GH-2x (gaz czysty)
netto: 500,00 zł
(brutto: 615,00 zł)

Gaśnica GH-2x (gaz czysty)

1648
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: 2-3 dni
szt.
Cena brutto: 615,00 zł 500,00 zł

Gaśnicę GH-2x polecamy jako dodatkowe wyposażenie każdego pomieszczenia, w którym znajduje się sprzęt elektroniczny i teleinformatyczny. To jedyna na polskim rynku gaśnica na gaz FE-36TM, posiadająca świadectwo dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie.

Zastosowany gaz FE-36TM gwarantuje wysoką skuteczność gaśnicy GH-2x w gaszeniu czułych urządzeń elektronicznych i elektrycznych pod napięciem do 36kV z odległości 2m, a także innych pożarów z grupy A, B i C. W porównaniu z gaśnicami śniegowymi, GH-2x nie wywołuje szoku termicznego gaszonych urządzeń. Z kolei jej przewaga nad gaśnicami proszkowymi wynika z faktu, że proszek osiada na gaszonych urzadzeniach, wnika w szczeliny i powoduje uszkodzenia, podczas gdy gaz FE-36TM po zastosowaniu odparowuje, pozostawiając czystą i suchą powierzchnię.

Gaśnica GH-2x dostarczana jest z wieszakiem do estetycznego montażu i tabliczką „Do gaszenia sprzętu komputerowego”. Niewielkie gabaryty i poręczna budowa gaśnicy sprzyjają swobodnemu użytkowaniu przez każdą, nawet nieprzeszkoloną osobę. 

Zakres temperatur stosowania wynosi -20°C / +60°C.